To píšu Tobě!

12. května 2017 v 22:23 | Niana |  Pocity
Víš to. Ty moc dobře víš, že jsem ji neměla ráda. Ba ne, já ji dokonce nesnášela. Po těch všech urážkách a nemilých zprávách se není čemu divit. Tys četl ty zprávy, co mi ta jedna nejmenovaná dívka, mladší než jsem já, psala. Tys jí odepisoval přes můj mobil a nemohl ji ani vidět. A to pro tebe je teď kamarádka. To ty jsi odsoudil těch pár lidí, kteří tě měli a mají moc rádi a položili by za tebe život. Ty lidi, kteří se tě snažili varovat. Hej, to dělali kvůli tobě!

Tluče mi srdce pokaždý, když mi na mobilu naskočí hovor od tebe. Nikdy jsem to nezvedla. Ani po tom půl roce. Nikdy jsem neměla dost odvahy. A sebevědomí. To ve mně narůstalo až díky tobě a těm, již zmiňovaný lidem, jenž pomohli i mně - ale já je neodstrčila - oproti tobě...
Stačila by jen jediná chvíle, okamžik, pár slůvek, aby se to všechno zničilo. Jako bys v dokonalém klidu stavěl budovu na špičce jehly a v případě chuti do ní strčil. A stavba se zhroutí. Stejnak jako já. Jenže to jsi ty neudělal. Odebíral jsi šikovně cihly, až zbyla jen hromada, které chybí ke spadnutí jen troška.
Pomohl jsi mi stavět cosi nádherného, už jsem se cítila jinak, ne jenom jako podivnost, který zbývá umřít.

Chápeš, že tohle píšu Tobě? Že jsi nebyl obyčejný ty, ale Ty. Nebyla jsem to já, byli jsme to My.

I přes to všechno štěstí jsem se rozhodla riskovat. Byl to adrenalin, co mi proudil v žilách. Pak se ozve rána ticha a nastane tma. Nebo temnota? Vím já?

Chci ,,jenom" pocítit zase slzy štěstí, smutku i naděje.
Chci jedno upřímný objetí. Nebo možná dvě.
Chci někoho, kdo se o mě bude bát tak, jako já o něj.
Chci vedle sebe pár lidí, kteří mě podrží.
Chci usnout hned, jak lehnu - a vzbudit se až před obědem.
Chci přežít den bez bolesti hlavy.
Chci začít žít a konečně umřít.
Chci... chci toho nějak moc, ale nedokážu přestat.
Možná chci jen svý starý já, který neznalo Tebe, nebylo zdaleka tak úžasný jako s tebou, ale nebyla to taková troska, jako je teď.
Jo, a ještě něco. Já vím, že to uděláš. Víš to? Každopádně už jen čekám, až odendáš jehlu zpod zříceniny...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama