Challenge - den 6.

11. února 2017 v 22:24 | Niana |  Challenge - č. 1
5 způsobů, jak získat tvoje srdce

Ahojky ^^,
Hned na začátek - sama odpověď na dnešní úkol nevím, ale tadáá - něco tu mám :D - avšak když už to skoro bylo, pokusila jsem se článek uložit do rozepsaných. Bohužel se neuložil. Proto se omlouvám, dnešní úkol nemusíte číst, nejspíše napíšu jen něco krátkého v pár odstavcích.

Čím začít? Asi tím, když mě někdo dokáže rozesmát, když jsem smutná - nebo klidně i šťastná. A nemusí ani říkat vtipy, úsměv mi přinese už jen to, že s danou osobou jsem (což je trošku blbost, když píšu o tom, jak získat moje srdce?).

Jak už jsem někde psala, mám moc ráda detaily. To samé platí tady. Milý pozdrav, krátká bezvýznamná sms, která potěší víc než slohovka, či to, že vám někdo třeba poblahopřeje - když například něco vyhrajete. A ani to nemusí být, co třeba jen ,,obyčejné" zlepšení v něčem, co vás baví?

Když chce někdo zapůsobit, měl by podle mě mít o danou osobu (teď jakožto mě) zájem. Řekla bych, že někam o víkendu půjdu a on (nebo ona) by se pak zeptal, jaké to bylo. Zkrátka ukázat, že posloucháte (a nezapomínáte).

Sesypete se, jste úplně na dně a nevíte, co dělat. Na otázku odpovídáte, že vám nic není. Osoba přesto nepřestane. Stačí, aby se koukl/a do očí - pozná, že lžete.

Do posledního odstavečku napíšu... Hmm... Co takhle upřímnost? Jo, to by šlo. Upřímný člověk všechno řekne na rovinu, takže sice můžete zjistit nějakou nepříjemnou pravdu, ale je to lepší, než když zjistíte, že vám lhal - i když pro vaše dobro, ne?
To podobné platí i o tom, co mi řeknete. Místo zbytečných keců stačí říct to, co chcete. Případně to, co k člověku (mně) cítíte.


No, toť vše. Na zítra se opravdu těším, pokud chcete vědět, o čem se bude psát, koukněte do článku s úvodem challenge :D (ach, ta sebereklama) - možná to dopadne líp, než dneska.
Dobrou noc ^^
Niana

P.S.: pokud někde píšu ,,něž", moc se omlouvám, bezdůvodně se mi to přepisuje z normálního ,,než" ;) :D
 


Komentáře

1 Yggi Mnohajmenná Yggi Mnohajmenná | 12. února 2017 v 20:29 | Reagovat

Páni, přemýšlím, že bych si zase založila blog jen proto, abych si půjčila tuto challange :D
Tohle je fakt složité téma. Mám pocit, že sama taky nevím, co na mě vlastně platí. Navíc jsem s klukem, který mi byl při našem seznámení neuvěřitelně nesympatický. Tadáá, netuším co se stalo :D asi kdybych měla tohle psát, tak to bude muset psát za mě ( i když mám pocit, že ani on neví :D )

Ale víceméně  bych se s tebou asi shodla ve všech bodech. Rozesmát, poslouchat... Prostě projevit zájem a dát ten pocit, že vlastně na tobě záleží a něco znamenáš, alespoň pro toho člověka a tak... :)

2 Niana Niana | E-mail | Web | 13. února 2017 v 14:14 | Reagovat

Jů, to by stálo za pokus :D. Každopádně by to bylo suprový, tímhle způsobem se vlastně čtenáři něco dozvědí o autorovi toho, co čtou.
Taky že bylo ale těžký tentokrát napsat, čím si mě někdo získá. Ono je to spíš o tom celku. O prvním dojmu to spíš není, je to často úplnej opak oproti tomu, co si myslíme pak :).
Přeju vám hodně štěstí, ať vám to vydrží ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama