Challenge - den 3.

8. února 2017 v 20:54 | Niana |  Challenge - č. 1
3 zvířata, která nemáš ráda

Sice už je večer, přesto tu mám další den z challenge. Tentokrát jen na pár řádků, protože tohle téma je prostě kratší a navíc nestíhám =D.

Takže. Jako celkem dost lidí nemám v oblibě pavouky. Mám z nich hrůzu. Ten pocit, když lezou po zdi a vy (skoro) marně někoho voláte, aby ho zabil, něž zaleze někam do kouta... Nebo sekáči, většinou jen sedí a... a nic. Pak se nadopují, asi kofeinem (nebo něčím takovým), a jsou všude. No, a o tarantuli a dalších potvůrkách radši už psát nebudu. Zato ale nechápu lidi, kteří se bojí hadů =D :3.

Druhé zvíře (ale ne v pořadí, spíš tak, jak mě napadne) je (pro spoustu lidí nepochopitelné...) pes! Ano, bojím se psů. Když jsem byla malá, přichomýtla jsem se k hádce a jeden ,,člověk" vyhrožoval, že na mě pustí psa. Byl to pitbul. Od toho dne (a v poslední době čím dál víc) mám strach z několika ras. A bohužel, začínám se bát i dalších :(.

Nad posledním zvířetem jsem dost dlouho přemýšlela. A nemohla jsem na nic přijít. Ale je to tu - vosy =D. Nenahání mi hrůzu, spíš se jich možná jenom štítím. To je jedna z mála věcí, co mi vadí na létě.

No, tak to by bylo všechno, omlouvám se, že je to krátké, příště se to pokusím vylepšit :D.
Heh, tak zatím ^^
Niana
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama