Challenge - den 17.

22. února 2017 v 22:07 | Niana |  Challenge - č. 1
Co jsi ve zvěrokruhu - a sedí na tebe?

Ahoj, je tu trochu těžší (a kratší...) díl ^^
Co jsem ve zvěrokruhu? Narodila jsem se v druhé polovině října, takže váhy. Protože ale horoskopy nečtu, následující text napsaný kurzívou je zkopírovaný odtud.

Váhy jsou intelektuálně založení lidé jemné povahy a ovládá je znamení vzduchu. V životě usilují o harmonii a soulad a mají buňky pro umění, často bývají sami velmi tvořiví. Mají smysl pro férovou hru. V každé své činnosti usilují o klid a rovnováhu, spěchu a stresu se vyhýbají. Z toho pramení jejich příslovečná nerozhodnost. Často si nemohou vybrat mezi protichůdnými názory a hledají kompromisy.

Hned první věta mě celkem zaujala a nejsem si jistá, jestli to úplně souhlasí... Snadno se totiž naštvu a nejsem ten holčičí typ, jemná teda moc ne. Další slova jsou už ale lepší - opravdu o hádky nestojím, stojím si za svým anarchistickým já a stres je můj nepřítel. Tvořivá jsem jak na co - a hlavně kdy. V jedno období ráda kreslím, v druhém zase pletu náramky. A někdy mám taky takovou dobu, kdy mě nic "tvořivého" nebaví. Jak už jsem napsala, fair play oceňuji, takže i já žiju férově. Ten konec je opět jinačí, rozhodná jsem opravdu jen málokdy. Vybrat si umím (jde o to, jestli správně... - ale to je už něco jiného) a nejsem člověk neustále měnící názory. Kompromisy nevyhledávám, ale když je to nutné, tudíž když jde o osobu, na které mi záleží - to se nějaká domluva hodí.

A upřímně? Horoskopy mi připadají takové... no... aby seděly na každého - a když už něco nesedí, je to tím, že je jedinec "jiný".

A co jste vy? Jaký máte na horoskopy názor? Sedí na vás?
Niana ^^

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama