Challenge - den 1.

6. února 2017 v 18:04 | Niana |  Challenge - č. 1
10 věcí, co tě udělají opravdu šťastnou

Když jsem si přečetla dnešní úkol z třicetidenní challenge, zarazila jsem se. Šťastně se totiž cítím nejspíš jen u několika věcí. Chvíli mi trvalo, než jsem se rozhodla, co tam prostě musí být. No, tak jdu na to.
P.S.: psát jsem začala cestou ze školy =D, když mi doslova před nosem ujel autobus...

Jako první sem zařadím přátele a celkově všechny lidi, které mám ráda, za které bych položila život.
Bez nich bych byla nic. Jakmile mi je smutno, nevěřím si a slzy mě pálí v očích, dokáží mě povzbudit a dokázat mi, že černá ovce nemusí nutně zešednout (ale to je bohužel lež).

Druhé místo? Sport. Jen u něj může člověk myslet na všechno a zároveň na nic. Spojuje se zároveň s předchozím bodem, protože se vzájemně prolínají. No, a navíc si ještě zacvičíme :D.

Hned za sportem (nebo spíš zároveň, to ale bohužel nejde) stojí a bude stát muzika... Jakákoliv (téměř) - hlavně Maître Gims, Beatles, Hollywood Undead, LP, Hozier... Není to ani tak o interpretech, jako o samotných písničkách. A pokud si můžu zahrát sama, na klávesy, pak jsem šťastný človíček opravdu hodně.

Je to divný, až k zamyšlení, ale na tohle umístění (4.) patří večery. Není to ani tak o tom času, ale o tom, jak vás nic neruší, všude je ticho (pokud sousedi nemají párty), skrz žaluzie svítí světla pouličních lamp a sem tam i aut. A to nejdůležitější - můžete v klidu ležet, a přemýšlet. Je toho spousta, jen si račte vybrat.

Pátý bod... Hele, jde to nějak pomalu - a přitom koukám, kolik toho už je!...
K této odrážce ale patříte i vy, čtenáři. Psaní, ať už pocitů, povídek - nebo zamyšlení a různých sérií. To uklidní, člověk se pěkně vypíše, zaznamená si pocity, a ještě se to ostatním lidem (snad) líbí.

Kreslení. Neumím malovat ani kreslit, přesto to miluju. Nejsou to většinou (tak dobře, nikdy) mistrovská díla, ale spíš depresivní obrázky, hotové během pěti minut. Ale co, i to se počítá!

- Teď je něco po páté hodině, ale mám jaksi 3% a nabíječka fuč. Uvidíme, kdy tohle vyjde :D -

Samota... Představte si, že máte být se špatnou náladou ve společnosti. Mně to ani nejde... Jestli ještě někdo projeví soucit... Slzy jdou stěží udržet. Zato si odpočinout a ,,vykřičet se", to je pro mě to pravé ořechové :3.

Co na předposlední místo? Nejspíš detaily. Takové ty, kterých si málokdo všimne, ale potěší moc. Gratulace, když se člověku něco povede, pomoc, když si zase neví rady. Když někdo řekne, že vás má rád a bez vás by to prostě nebylo ono.

Na konec tu mám jednu, no, pro vás možná zvláštní věc. Chci sem zařadit bolest. Jo, je to asi blbost. Jenže... Nevím, jak to mám vysvětlit. Díky ní jsem silnější, tím pádem i šťastnější. A navíc je to jen tohle, co mě nikdy neopustilo.

P.S.: tak baterka nevydržela, ale už je v pohodě se 7% ;) :D
P.S.S.: dopadlo to tak, že ani nezáleží na pořadí, protože to rozhodnout prostě nejde =D

Tak snad se vám první část této challenge líbila a doufám, že sem mrknete i příště :), podělte se taky o svůj názor v komentářích!
Niana
 


Komentáře

1 Lenča Lenča | Web | 6. února 2017 v 19:26 | Reagovat

Zajímavý článek, líbí se mi :-)

2 Niana Niana | E-mail | Web | 6. února 2017 v 21:48 | Reagovat

[1]: Moc děkuju :)

3 Yggi Mnohajmenná Yggi Mnohajmenná | 12. února 2017 v 20:14 | Reagovat

Ta bolest mi ani tak divná nepřijde.:) Jak píšeš, prostě to je něco, co tě přinutí třeba něco změnit nebo tě k něčemu nakopne.
Teda, pokud to zrovna nemá ten efekt, že se chceš jít zahrabat :D i když, to pak pomůže ta samota, trocha pláče, mnoho věcí projde hlavou... a rázem už víš co chceš nebo nechceš :)

4 Niana Niana | E-mail | Web | 13. února 2017 v 14:18 | Reagovat

[3]: bezva, seš můj člověk :D :3
No, ale účinek to pokaždý jiný. Někdy to nahodí takovou depresivní náladu, jindy naopak povzbudí k překonávání dalších překážek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama