DS: Informace, prosba a poděkování

20. prosince 2016 v 16:31 | Niana |  DENNÍ SVĚT
Ahoj!
Vítám tě u netradičního článku! Není to totiž povídka, ale ani zamyšlení. Jak už jste možná z názvu poznali, čtete zrovna článek z ,,denního světa".

A rovnou přecházím k první části, kterou se stala jakási informačka. Všímám si, že v poslední době chodí na blog čím dal více lidí (asi 10 za den, ale i to je pro mě obrovský úspěch!), za což vám chci strašně moc poděkovat! Teď o vánočních svátcích se chci trochu mrknout na design blogu, tak uvidíme, co z toho vyleze :)

Teď přichází na řadu prosba. Za tu návštěvnost jsem vám nesmírně vděčná, ale ta prosba se týká komentářů. Ráda píšu povídky a na oplátku od vás bych byla moc ráda za váš názor, jak se vám články (příběhy) líbí. Samozřejmě počítám s kritikou, ale ta mě může jen posunout dál - jen díky ní zjistím, co chcete vylepšit :)

Poslední část se týká několika lidí. Jedním z nich je i autorka několika povídek a zamyšlení na tomto blogu - Lili: moc ti za všechno děkuju, jsi úžasný človíček, kterého člověk jen tak nepotká! Ty jsi mi ukázala, že má cenu žít, bez tebe bych ležela už támhle pod drnem... Děkuju!
Další poděkování je směřováno na kamarádku Niki. Brzy začnu přidávat k povídkám její fotky a dám vám odkaz k ní na instagram: děkuju ti!
Samozřejmě těch poděkování může být více, ale tady je prozatím poslední: ten člověk tohle nebude nikdy číst, jelikož neví o tomto blogu. Jedná se o osůbku F. (žádnou přezdívku nejspíš nemá a jméno nechci psát): F., moc ti za všechno děkuju, i díky tobě vidím teď svět jinak, lépe :), děkuju!


Tohle je už vlastně konec článku, moc vám děkuju za přečtení!
Přeju hezké vánoční svátky! :)
Nianaa8
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama